• Paz. May 26th, 2024

ROTTERDAM DA SİLAHLI SALDIRIDA 1 KİŞİ ÖLDÜ

ByHaber Merkezi

May 24, 2022

ROTTERDAM DA SİLAHLI SALDIRIDA 1 KİŞİ ÖLDÜ
Videoyu izlemek icin TIKLAYIN

Özcan Özbay

Rotterdam da geçtiğimiz pazar gecesi saat 23.30 sularında Nassauhaven da nedeni henüz bilinmeyen bir sebepten ötürü yaşanan silahlı saldırıda 1 kişi olay yerinde yaşamını yitirdi.
RADYODENIZ DINLEMEK ICIN TIKLAYINIZ
Rotterdam’daki Nassauhaven’da geçtiğimiz Pazar gecesi meydana gelen olayda silah sesleri nedeniyle polise ihbar yapıldı. Olay yerine gelen polis isminin Shantienne Frans (34) öldüğünü açıkladığı bir kişinin silahlı saldırı sonucu cadde üzerinde yaşamını yitirdiğini açıkladı. Silahla vurularak öldürülen şahsın kardeşinin de 2020 yılında aynı şekilde kurşunlanarak öldürüldüğü gelen bilgiler arasında.Sosyal medyada olayla ilgili dolaşan videoda Katilin olay yerinde kendisini bekleyen bir araç ile kaçtığı görülüyor.

MAHALLE SAKİNİ TÜM OLAYI VİDEOYA ÇEKTİ
DENIZ TV IZLEMEK ICIN TIKLAYINIZ
Olayın yaşandığı yerde oturan bir vatandaş gürültü üzerine çıktığı pencereden olayı saniye saniye görüntülerken, videoda bir adamın yakın mesafeden üzerinde beyaz kıyafeti olan birine birkaç kez ateş etmesi üzerine kurbanın yüzüstü çöker şeklinde yere kapaklandığı, ardından tetikçinin de kendisini bekleyen gümüş renkli bir arabaya olay yerinden kaçtığı görülüyor.Video: Twitter

Bir cevap yazın