OĞLU DOĞDU, GÖREMEDEN ÖLDÜ…

0
1093

OĞLU DOĞDU, GÖREMEDEN ÖLDÜ

Amsterdam da meydana gelen trafik kazasında tam bir dram yaşandı. 2018 yılında evlilik yolu ile Hollanda ya gelen Atalay evden ise gidiyorum diye ayrılmasındankışa bir süre sonra geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirirken aynı gün hamile eşi Rojda dünya ya gözlerini yeni açacak oğulları Halil in doğumu için hastaneye kaldırıldı.

Amsterdam Keizersgracht ta geçtiğimiz Cuma sabah saat 07.10 da motoru ile işine giden Atalay karşı yönden gelen kamyon ile çarpışması sonucu olay yerinde can verdi.

Sorunsuz bir doğum ile hayata gözlerini açan kısmetsiz Halil bebek anne Rojda ve diğer aile yakınları için bir teselli olurken Türkiye de doğum haberi bekleyen diğer aile yakınlarına hem kötü haber hemde doğum haberi birlikte gitti.

ÇARPAN ŞOFÖRÜNDE EŞİ HAMİLE

Meydana gelen kazaya neden olan kamyon sürücüsü olaydan sonra polis bürosuna götürülerek soruşturmaya alındı. Sürüsü aynalara baktığını ancak hiç bir şekilde Atakan ı görmediğini söyleyerek duruma çok üzüldüğünü, kendi eşininde hamile olduğunu ifade etti.

Yeni doğan oğlunu göremeden yasama veda eden Atakanın ölümü Amsterdam da kendilerini tanıyan herkesi derinden üzerken, cenazesi Memleketi Kayseri de defnedildi.

Kaynak: at5.nl