• Per. Nis 18th, 2024

Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Münih’te ŞAMPİYON OLDU

ByHaber Merkezi

Mar 10, 2024
Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Münih’te ŞAMPİYON OLDU!!!
Tevfik ŞENDÖL/ MÜNİH
Nisan ayı sonunda İspanya’da oynanacak Euro Cup’a katılmaya hak kazanan ekibi belirlemek üzere Münih’te oynanan grup müsabakalarında ülkemizi temsil eden Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız ŞAMPİYON OLDU!!!
Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız cuma günü oynanan iki maçında da galibiyetle ayrıldı!!!
RBB München Iguanas’ı 68-85 yenen Gazişehir Gaziantep Spor Kulübü ikinci maçında Plymouth Fusion’u 105-48 yendi.
cumartesi günü Special Bergamo Sport Montello’yu ve Hurricane 92 Gennevilliers’i de yenen güçlü takımımız üst üste oynadığı dört müsabakadan da galip ayrıldı ve şampiyon oldu. Nisan ayı sonunda İspanya’da oynanacak Euro Cup’a katılmaya hak kazandı.

Gazişehir Gaziantep Spor Kulübü Menajeri Ramazan Taşkın,” şampiyon olmamızda emeği geçen Kulüp başkanı Memik Yılmaz, Antrenör  Muharrem Karakafa, Oyuncular: Samet Toptaş, Mustafa Muhittinoğlu, Özgür Gürbulak, Serdar Sağlam, Mustafa Şahin, Bülent Yılmaz, Deniz Acar, Selim Sayak, Büşra Kaygın, Mehmet Payam ve Malik Aydınlı’ya Bizlerden desteklerini esirgemeyen Vali Kemal Çeber’e, Büyükşehir Belediye Başkanı  Fatma Şahin’e, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu’na.
Münih’e geldiğimiz günden beri bizlere desteklerini eksik etmeyip, her daim yanımızda olan Türkiye Cumhuriyeti Başkonsolosu Süalp Erdoğan’a ve izlemeye gelen hemşerilerimize çok çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Bir cevap yazın