• Per. Nis 18th, 2024

MÜSİAD Hollanda Turizm Sektörü Buluşması Amsterdam’da Gerçekleşti

ByHaber Merkezi

Şub 18, 2024

MÜSİAD Hollanda Turizm Sektörü Buluşması Amsterdam’da Gerçekleşti

MÜSİAD Hollanda Turizm Sektörü buluşması Türkiye ve Hollanda’dan birçok önde gelen turizm firmasının katılımıyla Amsterdam’da gerçekleşti.

Buluşmada, Türkiye Cumhuriyeti Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal, Amsterdam baskonsolosu Burak Ersoy, MÜSİAD Hollanda Başkanı Ali Köklü, Genel merkez turizm sektor baskani Murat Kundak,Türk Hava Yolları Hollanda Müdürü Şerafettin Ekici, Hollanda eski Kültür Bakanı Günay Uslu, Kültür ve Tanıtma Müşaviri Pınar Ermiş Bilgen gibi önemli isimler yer aldı.
RADYO DENiZ CANLI DiNLE
Corendon Schiphol Hotel’de düzenlenen etkinlik, Türkiye Otelciler Birliği (TÜROP) ve TÜRSAB denetleme kuruluşlarının da katılımıyla renklenirken, otel yetkilileriyle B2B görüşmeleri gerçekleştirildi.

Programda, sektörel gelişmeler, turizmde yeni trendler, problemler ve çözümleri ile yeni kurulacak işbirlikleri görüşülen konular arasındaydı.

MÜSİAD Hollanda Başkanı Ali Köklü ile Türk Havayolları Müdürü Şerafettin Ekici MÜSİAD Hollanda ile Türk Hava Yolları arasında Corporate Anlaşması imzaladı.

Turkiyenin onde gelen turizm ve otel temsilcileri ile Hollanda’da faaliyet gosteren turizm şirketlerinin temsilcileri yer aldı.

12 Şubat Pazartesi günü gerçekleşen etkinlik, hoşgeldin konuşmaları ve B2B toplantılarıyla devam etti. Programın sonunda yapılan çekilişte, Türk Hava Yolları’ndan 1 ekonomi bileti ve Travel Hallo’dan iki kişilik Paris Turu gibi ödüller katılımcılar arasında heyecan yarattı.

Toplantının konuşmacıları arasında Türkiye Cumhuriyeti Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal, MÜSİAD Genel Merkez Turizm Sektörü Başkanı Murat Kundak, MÜSİAD Hollanda Başkanı Ali Köklü, THY Hollanda Müdürü Şerafettin Ekici, MÜSİAD Hollanda Başkan Yardımcısı Esra Toprak Demir ve MÜSİAD Hollanda Turizm Sektör Başkanı Gültekin Eser de yer aldı.
DENiZ TV OLARAK IZLE
Katılımcılar, Hollanda’daki iş dünyasıyla bağlantılarını güçlendirme ve gelecekteki işbirlikleri için temaslarda bulunma fırsatını yakalayarak etkinliği başarıyla tamamladılar.

Bir cevap yazın