• Çar. Haz 19th, 2024

Ankara’daki ihtiyaç sahiblerine Hollanda’dan €200.000’luk hayır köprüsü

ByHaber Merkezi

Nis 29, 2022

Ankara’daki ihtiyaç sahiblerine Hollanda’dan €200.000’luk hayır köprüsü

Share Your Blessings (Nimetlerini Paylaş) ailesi tarafından düzenlenen ve Ramazan ayı boyunca itinalı çalışmalar sonrasında €200.000 euroluk hayır ile sonuçlandı. Sosyal medya üzerinden yürütülen kampanya geçtiğimiz hafta hayır iftarı ile taçlandı.

RADYODENIZ DINLEMEK ICIN TIKLAYINIZ

Yapılan açıklamada kısa sürede belirlenen hedefi aşan Share Your Blessings insiyatifi yardımlarını Ankara’daki yoksul ve muhtaç ailelere kumanya ve çocuklara hediye şeklinde dağıttı.İnsiyatifin sözcüsü Gürcü Polat-Işıktaş:
Ramazan’ın başında hedefimiz 5 bin aileye gıda paketi iken biz 7 bin aileye yardım paketi ulaştırdık ve ulaştırmaya devam ediyoruz. Ayrıca geçtiğimiz hafta biz Share Your Blessings ailesi olarak Ankara’da bulunduk ve Ankara Abisi Derneği koordinasyonuyla yardıma muhtaç aileleri ziyaret edip fitreleri teslim ettik. Yüzlerce yetim cocuklara bayramlıklar, ayakkabı, çanta ve okul malzemeleri dağıttık”.

DENIZ TV IZLEMEK ICIN TIKLAYINIZ

Share Your Blessings insiyatifi Hollanda’nın önde gelen ve sivil toplum örgütlerinde aktif olan: Petek Nas, Havva Yılmaz, Tuğba Altındağ, Abdullah Kutlu, Gürcü Polat-Işıktaş ve Özhan Atar’dan oluşmakta.

Bir cevap yazın