DIS CEKTIRMEYE GITTI DOGUM YAPTI

0
237

DIS CEKTIRMEYE GITTI DOGUM YAPTI

Mide agrisi çektigini sanan kadin, dis hekimi koltugunda dogum yapinca hayatinin sokunu yasadi

Hollanda’da bisikletten düstükten sonra mide agrisi çektigini düsünen kadin, polisler tarafindan götürüldügü dis hekimi muayenehanesinde dogum yapinca saskina döndü. Aslinda dogum sancisi çektigi ortaya çikan kadin, “Düzenli bir sekilde regl oluyordum.” dedi.

Hollanda’nin Velp kasabasinda yasayan 23 yasindaki iki çocuk annesi Jessica Aaldering, bisikletten düstügü için mide agrisi çektigini düsünüyordu. Tesadüf eseri genç kadinin aci çektigini gören polis ekipleri, onu en yakin saglik kurulusu olan dis hekimi muayenehanesine götürdü. Ayakta durmakta güçlük çeken Aaldering, dis hekimi koltugunda mide agrisi olarak düsündügü agrinin dogum sanicisi oldugunu ögrendi.Mide agrisi çektigini sanan kadin, dis hekimi koltugunda dogum yapinca hayatinin sokunu yasadi

DENIZ TV IZLEMEK ICIN TIKLAYINIZ

“DÜZENLI OLARAK REGL OLUYORUM”

Normal dogum süresinden 10 hafta önce dis hekimi muayenehanesinde dogum yapan kadin, “Düzenli olarak regl oluyorum. Herhangi bir hamilelik belirtim de yoktu.” dedi. Yasadigi durumu anlatan Aaldering, çektigi sanci ile alakali “Yer kaygandi ve bisikletten düstüm acinin da bundan kaynakli oldugunu düsündüm.” diyerek saskinligi belirtti.

RADYODENIZ DINLEMEK ICIN TIKLAYINIZ