Hollanda’da bir evin bodrumunda 9 yildir kiyameti bekleyen aile kurtarildi

0
1166

Hollanda’da bir evin bodrumunda 9 yildir kiyameti bekleyen aile kurtarildi

Hollanda’da bir bag evinin bodrumunda dokuz yildir zamanin sonunun gelmesini bekleyen bir aile polis tarafindan bulundu.

Hollanda’da bir evin bodrumunda 9 yildir “dünyanin sonu”nu bekleyen bir aile bulundu. Ailenin çiftlikte yetisen sebzeler ve keçi ile hayatta kaldigi belirlendi.

Hollanda medyasinda çikan haberlerde, Ruinerwold köyünde bir adam ile 6 çocugunun, 9 yildir etrafi agaçlarla çevrili ve köprüden geçerek ulasilan bir çiftlik evinin bodrumunda yasadigi belirtildi.

Dis dünya ve insanlar ile iliskileri tamamen kesen ailenin, “dünyanin sonunu” bekledigi aktarildi.

ÇIFTLE YETISEN SEBZELER VE KEÇI ILE HAYATTA KALMISLAR

Ailenin çiftlikte yetisen sebzeler ve sahip olduklari bir keçi ile hayatta kaldiklari ifade edildi.

Evin sahibi olan adamin 58 yasinda oldugu çocuklarinin ise 16 ila 25 yasinda olduklari ifade edilen haberde, çocuklarin dünyada kendilerinden baska insanlarin olup olmadigina dair hiçbir bilgileri olmadigi kaydedildi.

25 YASINDAKI GENÇ YARDIM ISTEYINCE ORTAYA ÇIKTI

Olayin, köydeki bir kafeterya sahibinin, çiftlikten eskimis giysisi ve saçi sakali birbirine karismis 25 yasindaki adamin geçen hafta ilk defa disariya çikarak yardim istemesi üzerine polisi bilgilendirmesi sonucu gün yüzüne çiktigi aktarildi.

Yapilan arastirma sonucu, evin oturma odasinda bulunan bir dolabin arkasinda bodruma geçen bir yol bulundugu ve ailenin orada yasadigi bildirildi.Polisin aileyi tahliye ettigi ve çiftlikte arastirma baslattigi belirtildi