TORUNOĞULLARI`NIN MUTLU GÜNÜ

0
1597

TORUNOGULLARI`NIN MUTLU GÜNÜ

Hollanda Beşiktaşlılar Derneği Başkanı ve Edelstaal Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Torunoğulları’nın kızı İnci Torunoğulları sözledi.

31 Mart da Edelstaal group merkezinde gerçekleşen kız isteme törenine ilgi büyüktü. Törene, Aykut Torunoğulları’nın abileri Turgut , Erdal , Ertan Torunoğulları ve eşleri ile kalabalık akraba topluluğu hazır bulundu.

Damat Yavuz Karalar’ın yakın aile dostları da bu güzel günde Yavuz beyi yanlız bırakmadılar. Denbosch kentindeki Edelstaal Grup salonunda düzenlenen törenle evliliğe giden yolda ilk adımını atarak, sözlenen İnci Torunoğulları ile damat adayı Yavuz Karalar’ın mutluluğu görülmeye değerdi.

Her iki aile yakınlarının hazır bulunduğu bu coşkulu günde, kız istendi, söz kesildi ve söz yüzükleri takıldı. Gençlere söz yüzüklerini takan Aykut Torunoğulları “bilindiği gibi aile kurulmasının ilk aşaması söz ve akabinde nişan törenidir. Mutlu bir evlilige giderken siz gençleri kutluyor ve tebrik ediyorum.”dedi.

Çiftin Nişan töreni ise Ağustos ayında İstanbul’da yapılacak.

Gaziantep’li olan Damat Yavuz Karalar ve ailesi , Hollandanın Nijmegen kenti yakınlarındaki Cuijk kasabasında ikamet etmektedir.

Bizlerde genç çifti tebrik ediyor ve mutluluklarının bir ömür boyu mutluluklar dileriz.