• Cum. Mar 1st, 2024

EDELSTAAL ŞİRKETLER GRUBU 2023 YILI BAŞARI ÖDÜLLERİ GALASI

ByHaber Merkezi

Oca 24, 2024

EDELSTAAL ŞİRKETLER GRUBU 2023 YILI BAŞARI ÖDÜLLERİ GALASI

Özcan Özbay

Hollanda dan tüm Dünya ya 43 yıldır kaliteli hizmet sunmaya çalışan Edelstaal Şirketler Grubu Bünyesindeki Sim Tronic, 2023 yılında çalışmalarında başarı elde eden personeline ödüller dağıttı.
RADYODENIZ DINLEMEK ICIN TIKLAYINIZ
Önceki akşam yine Edelstaal şrketler grubu bünyesinde gıda sektöründe bulunan Icon restorant ta gerçekleşen 2023 Başarı Ödülleri Galasına Şirketin Hollanda da bulunan merkezine bağlı çalışan personel, aileleri ve basın katıldı.

Edelstaal Şirketler grubu bünyesinde görev alan Hasan Seçilmiş ve Reyhan Öztürk ün sunuculuğunu yaptığı gala gecesinde iki Edelstaal müşterisine Türkiye de tatil çekilişi yapılırken, performansları ile çalışma arkadaşlarını geride bırakan personele de plaket verilmesinden sonra davetliler unutamayacakları güzel neşeli bir gece geçirdiler.

Geç vakte kadar devam eden Gala gecesinde davetlilere hitaben bir konuşma yapan Edelstaal Şirketler grubu CEO larından Ertan Torunoğulları 43 yıldır kalitesinden ödün vermeden yoluna devam eden ve sürekli büyüyen Edelstaal Şirketler grubunun başarısının sebebinin Ekip ruhu ile çalışmasına bağlı olduğuna vurgu yaparak “Öcelikle emeği geçen tüm arkadaşlarımıza Edelstaal Şirketler Grubu ve Torunoğulları ailesi adına teşekkür ederim. Yönetim kuruu başkanımız Turgut Torunoğulları da bugün aramızda olacaktı ancak işleri nedeniyle ayın 28 indeki programımıza katılabileceğini belirterek hepinize selam ve sevgilerini iletti. Biz her yıl kendimize yeni hedefler koyuyoruz. Bizimle birlikte olan çalışma arkadaşlarımızada bu hedefler doğrultusunda yaptıkları başarılı çalışmaları ödüllendirmek ve onları daha iyi çalışmaya motive edebilmek için düzenlediğimiz bu başarı ve ödül galamızda Ödülü hak edenlere ödül ve plaketlerini takdim edeceğiz. Gçnül isterdiki herkesi ödüllendirelim ancak bu mümkün değil. O zaman hedeflerin ve başarının bir anlamı kalmıyor. Bu yıl ödül alamayan arkadaşlarımız gelecek yıl için daha başarılı olmak için extra gayret gösterecekler ve seneyede inşallah onlar bu ödüllere layık olacaklar.”dedi.
DENIZ TV IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Ödül ve Plaket töreninin ardından Edelstaal çalışanları ve yöneticileri güzel şarkılar eşliğinde halaylar çekerek geç vakte kadar eylendiler.


Bir cevap yazın