• Sal. Haz 18th, 2024

T-BIKERS Utrecht Motor fuarında Türkiye’yi Temsil Etti

ByHaber Merkezi

Şub 24, 2023

T-BIKERS Utrecht Motor fuarında Türkiye’yi Temsil Etti

Mustafa Koyuncu – Utrecht

Pandemi dolayısıyla iki senedir düzenlenemeyen Utrecht motor fuarı kapılarını açtı.

Fuarın ilk gününde çok yoğun geçen Utrecht motor fuarında, Avrupa’da çok sayıda üyesi bulunan T-BIKERS (Türk Motor Kulubü) Türkiye’yi temsil etti.

T-BIKERS Motor kulübü yönetim kurulu başkanı Bülent Kocaoğlu, “Avrupa’da çok sayıda üyemiz bulunmaktadır bazı günlerde biraraya geliyoruz. Türk festivallerine ve bazı fuarlara katılarak gayemiz Türkiye’yi tanıtmak. Utercht motor fuarına katılmaktaki gayemiz, Türkiye’yi tanıtmanın yanında yüzyılın falaketi deprem zedelerimiz için bağışda topluyoruz. Kulubümüzün kurallarında tüzüğündeki bazı değişmeyen kurllarımız; Vatan sever olacaksınız vatanımız Türkiye’nin bayrağına dinine özdeğerlerine kültürüne örf ve adetlerine sahip çıkmaktır. Bulunduğumuz ülkelerin kanunlarına uyum sağlayıp asimile olmadan yaşamaktır. Haksızlıklarada karşı mücadele ediyoruz, dürüslük ve birlik bereberlik içerisinde yaşamayı seçiyoruz.

Utrecht Motor Fuarına Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri sizleride bekliyoruz. Kuruluşumuzun 18. Yılımızda onurla gururla sizlerle beraber olup Türkiye’yi beraber tanıtıp, depremzedelere birlikde bağış topluyalım”. Diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın