• Per. Nis 18th, 2024

T.C. Rotterdam Başkonsolosunu Ziyaret Ettiler

ByHaber Merkezi

Şub 24, 2023

T.C. Rotterdam Başkonsolosunu Ziyaret Ettiler

Mustafa Koyuncu – Rotterdam

Edestaal Group İnternational Simtronic ve Orka Hotels Başkan vekili Ertan Torunoğulları; Yıllarca sivil toplum kuruluşlarında görevlerde bulunan Muhlis Ayboğan. Yeni göreve başlayan T.C. Rotterdam Başkonsolosu Sevgi Kısacık hanımı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Ertan Torunoğulları, “Türkiye’de meydana gelen yüzyılın felaketi depremden dolayı çok üzülüyoruz. Avrupa’da bulunan şirketlerimizden gereken yardımlarımızı yapmaya çalışıyoruz. Fethiye ve Marmaris’deki Orka Hotellerimizi evsiz zor durumda kalan depremzedelere, Torunoğulları ailesi olarak ağabeyim yönetim kurulu başkanımız Turgut Torunoğulları ve yönetim kurulumuzun kararıyla hotellerimizin kapılarını yardım için açtık. Üzüntümüzden çok fazla konuşmak istemiyorum yaralarımızı sorunlarımızı hep beraber saracağız”. Dedi

T.C. Rotterdam Başkonsolosu Sevgi Kısacık hanım, Kısada olsa görev sürem içerisinde Avrupa’daki ve Hollanda’daki sivil toplum kuruluşları. Canla başla gece gündüz demeden günlerce çalışarak yardımlarını Türkiye’ye ulaştırma gayretinin gösterdiler. Sivil toplum kuruluşlarına ve yardımda bulunan vatandaşlarımızın hepisine teşekkürler ederim. Görevim süresi içerisinde birlik beraberlik içerisinde çalışmalar yapacağız, Bürokratlar olarak bizlerde sizler gibi çok üzgünüz”. Diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Bir cevap yazın