• Cum. Mar 1st, 2024

TOV Arnhem Sonbaharda Faliyetlerine Start Verdi

TOV Arnhem Sonbaharda Faliyetlerine Start Verdi

TOV Arnhem geçtiğimiz aylarda başlayan Rusya Ukranya savaşından kaynaklanan. Avrupa ve Dünya’da Enerji fiatlarının yükselmesiyle enerji krizi baş göstermesinden dolayı Sonbahar toplantısı düzenledi.
DENIZ TV IZLEMEK ICIN TIKLAYINIZ
TOV Arnhem Yönetim kurulu başkanı Harun Yurt, “Geçtiğimiz dönemde TOV yönetim kurulumuz, Arnhem’deki diğer iş dernekleriyle birlikte, kısa, orta ve uzun vadede uygun çözümler bulmak amacıyla Ekonomik İşlerden Sorumlu Belediye Meclis Üyesi Nermina Kundic ile görüşmelere başladık.Bu görüşmeler sonucunda aşağıdaki adımlar atılmıştır. Arnhem Belediyesi akut vakalar için bir acil durum fonu oluşturuyor. Buna ek olarak Arnhem Belediyesi sürdürülebilirliği daha fazla teşvik etmektedir ve kısa vadede bu amaçla girişimlere yayınlayacaktır. Arnhem Belediyesinin teşviklerinden yararlanmak için üyelerimizin derneğimize verilen fomülleri doldurmaları gerekmektedir”. Dedi.TOV Arnhem Başkan Yardımcısı Cengiz Kaya, “Üyelerimize (Biz&Business üyelik kartı) Düzenledik. Bu akşam uzun zamandır beklenen TOV Members Pass’ın tanıtımını yapıyoruz. Üyelik kartını bu akşam üyelerimize dağıtıyoru, katılımcı üyelerden indirim almayı mümkün kılacaktır. Üyeler birbiriyle yapacakları alış verişde %10 veya %20 gibi indirimler alabilecekler.
RADYODENIZ DINLEMEK ICIN TIKLAYINIZ
Geçişin amacı, birbirleriyle daha fazla iş yapmayı teşvik etmek ve üyeleri birbirine yakınlaştırmaktır. İleriki tarihlerde Arnhem belediyesi, ticaret odası, vergi dairesi ile yapacağımız toplantılar hakkında daha dtaylı bilgileri üyelerimize bildireceğiz. Hollanda genelideki iş çevreleriyle derneklerliyle yapılan toplantılara katılıp sorunlarımızı dile getirip birlikde cözüm arayacağız”. Diyerek sözlerini tamamladı.


Bir cevap yazın