• Çar. Nis 17th, 2024

ÖLDÜĞÜ 5 AY SONRA KOKUDAN ANLAŞILDI

ByHaber Merkezi

May 31, 2022

ÖLDÜĞÜ 5 AY SONRA KOKUDAN ANLAŞILDI

Özcan Özbay

Hollanda Rijswijk ta bir evden yayılan pis kokudan şikayetçi olan mahalle sakinleri polis çağırdı. Kökünün geldiği kapı açıldığında herkes şok oldu.
DENIZ TV IZLEMEK ICIN TIKLAYINIZ
Rijswijk Frans Halşkade de yaşayan 69 yasındaki Kolleksiyoncu Frans Jansen in evinden yayılan pis koku mahalleliyi rahatsız edecek boyutlara gelince durum polise bildirildi. Olay yerine gelen polis eve girdiğinde gözlerine inanamadı. Cop ev konumundaki evde 69 yasındaki Frans Jansen in çürümeye başlayan cesedi ile karşılaşan polis hemen olayla ilgili geniş çaplı bir araştırma başlattı.Olay yerinde yapılan ilk araştırma neticesinde 69 yasındaki Frans Jansen in yaklaşık 5 ay önce olduğu saptandı.

Mahalle sakinleri adamın posta kutusundaki postaların çok fazla birikmiş olduklarını hatta evin tamamen cop ev haline geldiğini, evde bir çok ölü fare olduğunu gördüklerini belirttiler.
RADYODENIZ DINLEMEK ICIN TIKLAYINIZ
Olay sonrasında bir açıklama yapan polis cesedin evden çıkarılamayacak halde çürüdüğünü bunun için özel bir şirket tarafından çıkarıldığını belirterek, sonrasında evin bol miktarda dezenfekte edildiğini açıkladılar.


Bir cevap yazın