• Sal. Eyl 26th, 2023

HERKES TARAFINDAN SEVİLMEK

ByHaber Merkezi

May 27, 2022

HERKES TARAFINDAN SEVİLMEK

Hollanda`nın en rekli simalarından biri olan Hülya Kaya Kula ve Ahmet Kaya çiftinin geçtiğimiz Çarşamba günü evliliklerinin 30. yılının kutlaması vardı.

Hollanda da hepimizin çok yakından tanıdığımız bir çok isim o akşam orada bu güzel çiftin mutluluğuna destek olmak için bulunuyorlardı.

Atmosfer o kadar güzeldi ki, hiç kimse kimseyi rahatsız etmeden gece geç saatlere kadar gönlünce eylendi.

Rotterdam Başkonsolosumuz Aytaç Yılmaz, kıymetli eşi ve minik kızı ile gecenin misafirlerinden biriydi.

Gece boyunca neredeyse her müziğe eşlik eden Kaya çiftine hazırlanan süpriz geceye damgasını vurdu.

Kaya çiftinden habersiz hazırlanan nikah masası ve davet edilen bir belediye görevlisi Kaya çiftinin 30 yıl sonra bir kez daha nikahını kıydı. Nikah Şahitleri de Çocukları oldu.

Sembolik nikahın şaşkınlığından sonra mikrofonu alan Ahmet Kaya Evliliklerinin 30. yılını doldurmalarına rağmen daha önce çok sevdiği Hülya ile Nikah masasına oturmadıklarını, şimdi buradaki bu sembolik te olsa nikahın kendileri için çok önemli olduğunu dile getirdi.

Ülkenin her yerinden gelen samimi dostları ile gece boyunca gönlünce eylenen Kaya çifti sevginin menfaate döndüğü günümüzde hala birilerinin herkes tarafından hiç bir menfaat gözetmeksizin sevildiğine en güzel örnek oldu.

Değerli Kaya çifti, sizi seviyorum, umarım daha nice nice yıllar o gülen yüzleriniz gülmeye devam eder, mutluluğunuz daim olur.

Bir cevap yazın