HAYDİ UMUDA YÜRÜYORUZ

0
630

HAYDİ UMUDA YÜRÜYORUZ

Özcan Özbay

Hollanda da sessiz STK lar içerisinde çalışmaları ile herkesin takdirini toplayan Hollanda Can Erzincan Vakfı (C.E.V) Türkiye de ki Burs çalışmalarına destek amacıyla UMUDA YÜRÜYÜŞ adında bir yürüyüş düzenledi.

19 Temmuz Pazar günü Nijmegen Goffertpark ta yapılacak olan Umuda Yürüyüş etkinliğinin amacının hem spor hemde yürüyüşe katılanlardan sağlanacak katkı payları ile daha geniş bir çalışma alanına sahip olmak olduğunu belirten başkan Murat Kürt “19 Temmuz 2020 Pazar günü Nijmegen Goffertpark’ta güzel bir yürüme etkinliği hazırladık.

Katılımcılarımız bu yürüyüşe katılarak hem güzel spor yapmış olacak, hemde Türkiye deki (Burs desteği sunduğumuz) bursiyerlerimize destek olacaklar. Yürüyüşe katılacak dostlarımız iki şekilde katkı sunabilecekler;

  1. Kendileri bizimle yürüyebilirler.
  2. Kendi yerlerine başka birisini yürütüp vakfa bağış yapabilirler.”dedi.

Yürüme mesafesinin toplam 10 km. öldüğü ve Kilometre basına her katılımcının 2,50 euro minimum bağış yapabileceklerini belirten başkan Kurt “Umut olmaya hep birlikde devam ediyoruz. Yürüyüşümüze katılarakbizimle birlikte olacak dostlarımız toplam 10 km lik parkurda yürüyecekler ve her kilometre için çalışmalarımıza destek amacı ile minumum 2,50 euro ödeyecekler. Dostlarımız bize aşağıdaki link ile bağışta bulunabilir veya afişteki hesap Numarasına desteklerini sunabilirler. Şimdiden tüm Yürekleri güzel tüm duyarlı dostlara teşekkür ederiz. Yürüyüş ve geniş bilgi için aşağıdaki numaralardan bilgi alabilir veya yürüyüşe katılacağınızı iletebilirler.
Murat Kurt:0646963942
Hikmet Kayak: 0636109108
Binali Batman:0610427056
Mehmet Can:0654358199

Wil je mij alsjeblieft betalen voor “Umut yūrūyūşū” via
https://tikkie.me/pay/rai65pjrlptsmevu2um9

RADYODENIZ DINLEMEK ICIN TIKLAYINIZ