KUMARBAZLARI KORONA BİLE DURDURAMIYOR

0
657
PARA YERİNE GEÇEN 15 ADET ÇİP VE 104 ADET İSKAMBİL KAĞIDINA EL KONULDU. AYRICA DERNEK LOKALİNDE YAPILAN ARAMADA ÇATIYA ÇIKAN BALKON KISMINA SAKLANMIŞ GRİ ÇANTADA TAKIM HALİNDE 500 ADET POKER ÇİPİ, 5 ADET KIRMIZI RENKLİ BÜYÜK ZAR, 2 ADET AÇILMAMIŞ İSKAMBİL KAĞIDI VE ÇEŞİTLİ YERLERDE OYUN OYNAMAYA HAZIR HALDE 47 DESTE İSKAMBİL KAĞIDI, ÇOK SAYIDA POKER ÇİPİ, 4 ADET ZAR, 3 ADET METAL SARI RENKLİ ŞANS PULU ELE GEÇİRİLDİ. (İHA/BURSA-İHA)

KUMARBAZLARI KORONA BİLE DURDURAMIYOR

Özcan Özbay

Rotterdam da geçtiğimiz Cumartesi gecesi İnnsbruckweg de bulunan bir binada kumar ihbarı alan Polis yaptığı baskında kaçak olarak kumar oynayan 27 kişi ile çok sayıda para, iki adet bu şahısların getir götür işini yapan araç ile iki adet te kumar makinası yakalandı.

Geçtiğimiz Cumartesi gecesi saat 23.45 te yapılan baskında tamamen kumarhaneye çevrilmiş şekilde ki binada içeride bulunan 26 erkek bir de kadın kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındılar. Yakalananların hepsine ilk ceza, Korona virüsü ile ilgili olarak acil durum yönetmeliğinde sosyal güvenlik mesafesini ihlal etmekten 390 ar euro ceza kesildi. masalarda bulunan 10 bin euro ya el konuldu.

Polis kapı önünde duran iki aracında kumarhane ile ilgili olduğunu ve gelip giden misafirlerin taşınma işlerinde kullanıldıklarını öğrendi. Araçlara da el konuldu.