BULGURCU AİLESİNDEN HABER ALINAMIYOR

0
3315

BULGURCU AİLESİNDEN HABER ALINAMIYOR

Özcan Özbay (Özel haber)

Yaşadıkları Almanya Bremen de ki evlerinden memleketleri Konya ya izine gitmek için ayrılan ve en son Sırbistan da oldukları öğrenilen Bulgurcu ailesinden Cuma saat 22.00 den beri hiç bir haber alınamıyor. Yakınları olayla ilgili bilgisi olan yada yolda aracı yada aileyi görenlerdenyardım bekliyor.

Bulgurcu ailesi ile en son Cuma saat 22.00 de görüştüklerini belirten yakınları, kendilerinin Sırbistan da olduklarını, kaza yaptıklarını ancak herkesin sağlıklı olduğunu söylediklerini belirten ama daha sonra o bölgede fırtına olduğunu öğrenen aile o saatten sonra hiç bir şekilde aileye ulaşamadıklarını belirterek aileyi, arabalarını gören yada bilgisi olan herkesten yardım bekliyor.

Yakınları Veysel Bulgurcu ve ailesinden tüm uğraşlara rağmen hiç bir haber alınamadığı belirtilirken B GÖ 2022 beyaz renkli BWM marka aracı görenlerin, yada aileyi bir şekilde yolda görenlerin bilgilerine ihtiyaç olduğunu, en yakın polis karakoluna müracaat etmelerini yada +4917620357007 numaralı telefonu aramaları istenmekte.