TESİAD HOLLANDA MEDYA İLE İFTARDA BULUŞTU

0
939

TESİAD HOLLANDA MEDYA İLE İFTARDA BULUŞTU

Özcan Özbay

Kısa adı TESİAD olan Tüm Etkin Sanayici İş Adamları ve İş Kadınları Federasyonu önceki akşam Hollanda da görev yapan Türk Basın Mensuplarına iftar verdi.

Tesiad Hollanda Temsilcisi işadamı Fikret Gür Media ile birlikte gerçekleşen iftar yemeğinde hem medyadaki yaptığı konuşmasında amaçlarının Hollanda da faaliyette olan medya mensupları ile tanışarak, karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak olduğunu belirterek “Hollanda da medyada faal olan arkadaşlarımız ile bir araya gelerek buradaki yapılacak olan çalışmalarımız hakkında hem fikir alışverişi yaptık hemde kuruluşumuzdan bu güne kadar olan Hollanda da ki faaliyetlerimizi medya mensupları ile paylaştık. Sağolsun medyadaki arkadaşlarımızın çoğu iftar yemeğimize iştirak ederek bizlerle birlikte oldu.”dedi.

Tesiad Hollanda olarak çalşimalara hızlı başladıklarını da belirten Gür “Çok kısa bir zaman içinde göreve gelmemize rağmen yaptığımız ön çalışmalarda ilginin yüksek olduğunu gördük. Suan imza aşamasına gelmiş bir anlaşmamız bir de on görüşmesini tamamladığımız bir çalışmamız var.”dedi.

İftar programına katılanlar arasında yer alan Tesiad ın ilk Hollanda üyesi RC İNSPECTİON GROUP Uluslar arası Kalite Kontrol Şirketi Menageri Celal Gür de yaptığı kısa konuşmada “Tesiad ile yaptığımız görüşmelerde sistemin bizede uygun olduğunu görünce ilk üye olma şansını biz elde ettik.”dedi.