AYKUT TORUNOĞULLARI CİHANGİR`DE OCAK BAŞI AÇTI

0
890

AYKUT TORUNOĞULLARI CİHANGİR`DE OCAK BAŞI AÇTI

Haber: Mustafa Koyuncu
Foto: Ergun Kula

2019 yılında Hollanda ve Türkiye’de yeme, içme sektöründe üst düzey kaliteyi ve hizmeti hedefleyen Edelstaal grubu ilk atağını İstanbul’da hayata geçirdi.

İstanbul’un güzide semtlerinden Cihangirde, bir çok ünlü ismin katıldığı muhteşem bir açılışla kapılarını açan Nişantaşı Cihangir Ocakbaşı iddialı konseptiyle açılışa katılan konuklardan tam not aldı.

Açılışa spor, sanat ve medya dünyasından bir çok ünlü sima katıldı. Katılanlar arasında BJK Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil,Gürbüz Çapan,Bülent Seyhan,Erdal ve Ertan Torunoğulları Prf.Faruk Şen Kağıthane ilçe emniyet müdürü Birol Taşkoparan,futbolculardan İbrahim Toraman,Uğur Boral , ses sanatçılarından Onur Akın,Gökhan Tepe,Ali Altay sinema dünyasından yönetmen Aydın Bulut,Eyşan Özhim ,Keremcem, Nuri Alço,Tolgahan Sayışman,Ufuk Şen,Hüseyin Elmalıpınar basının usta kalemlerinden Bilal Meşe,İsmail Er,Fatih Doğan,Serdar Sarıdağ,Ercan Öztürk ve Diğer davetliler katıldı.

Konusunda uzman ve deneyimli personeliyle İstanbulların hizmetine giren Nişantaşı Cihangir Ocakbaşı Restaurant, Türkiye’nin yanı sıra Avrupalı Türklere de kaliteli hizmet anlayışıyla hareket edecek diye açıklamada bulunan Aykut Torunogulları Bugün hizmete açmış olduğumuz bu işletme ile bu alanda bir ilki gerçekleştiriyoruz. Edelstaal Group olarak 2019 yılında gastronomi alanında farklı ve kapsamlı projelerimiz ile hizmet vereceğiz. Bu mekanın Vodafone Arena’ya yakınlığından dolayı Beşiktaşlılarında uğrak yeri olacağını belirtti.

İlk günde konuklara sunulan ikramlar damaklarda müthiş lezzet bıraktı.