ÜNLÜ SANATÇININ GÖNÜL BAĞIMDAN ALBÜM TANITIMINA DAVETLİSİNİZ

0
1870
www.radyodeniz.com

ÜNLÜ SANATÇININ GÖNÜL BAĞIMDAN ALBÜM TANITIMINA DAVETLİSİNİZ

Özcan Özbay

Hollanda nın Türkü Babası Sami Dalmış uzun yılların birikimi ile gerçekleştirdiği Gönül Bağımdan adlı albümünü 16 Eylül Pazar günü Rotterdam Theater Zuidpleinde gerçeklestirecek.

Çok genç yaslarda basladığı Müzik yasaminda Türkiye’de bir çok projede yer alarak devam ettikten sonra geldiği Hollanda da da müzik yaşamına devam eden Dalmış yakın çevresinin yıllardır kendisine yaptığı albüm beklentisi isteklerine en sonunda cevap verdi.

Usta yorumcu Sami Dalmis Gönül Bagimdan adli albümünde toplam 7 eserin olduğunu ve eserlerin herkes tarafından bilinen sevilen eserlerden oluştuğunu söyledi. 16 eylül Pazar günü Rotterdam Theater Zuidpleinde gerçeklestirilecek olan Albüm tanıtım Galasına herkesi davet ettiğinide sözlerşne ekleyen Hollanda nın Türkü babası Sami Dalmış Sosyal medya hesabindan yaptığı açiklamasında “Zaman durmaz akip gider. Gün gelir geçmisten hatiralar arariz. O, akan zamani paylastigim dostlara birakacagim bir hatiram olsun” dedi.

Dalmış “Malatya’dan Istanbul’a oradan Rotterdam’a uzanan müzik yolumda, benimle yürüyen ve destekleyen ailem, arkadaslarim, dostlarim ve dinleyicilerime “Gönül bagimdan” gelen kalici bir hatira birakmak istedim. Sadece bir album yapmak yetersiz kalir diye düsündüm. Bir hikayesi olmaliydi her hatiranin! Bu hikayeyi yazmak icin sizi “evime” Zuidplein Theater’daki oturma odama davet ediyorum. Sizinle birlikte, o akan zamani kisada olsa türküler ve sarkilarla durdurup güzel bir aksam yasamak dilegi ile.” diyerek tüm sevenlerini davet etti.

Giris ücretinin 12,50 euro olduğu gecenin biletlerini Online almak için: https://www.theaterzuidplein.nl/productie/sami-dalmis/linkine tiklayip biletinizi temin edebilirsiniz.