GALATASARAY MAÇI GİBİ DÜĞÜN

0
3840

GALATASARAY MAÇI GİBİ DÜĞÜN

Özcan Özbay

Hollanda da GSSTOR mağazası sahibi Sercan Arslan öyle bir düğünle Dünya evine girdiki, görenler Galatasaray ın kutlamaları var sandı.
damat ve gelin evine dev Turk bayragiKendiside koyu Galatasaray taraftarı olan Hollanda GSSTOR mağazası sahibi genç işadamı Sercan Arslan Gülsüm Altıntaş ile önceki akşam Dünya evine girdi.
gs taraftari sercani yalniz birakmadiGelin almadan itibaren başlayan GS vurgulu eğlenceleri görenler Galatasarayın kutlamaları sanarken, gelin ve damat evlerine dev Türk Bayrakları asıldı. Düğün salonunda Gelin çıkışı da yine marşlar eşliğinde devat etti, Gelin ve Damat sloganlar ile salona girdiler.
sercan arslan-gulsu altintasDavetlilerin de gönüllerince eğlenme fırsatı bulduğu muhteşem düğün sonrası genç çiftler Montecarlo ya balayına gittiler. Gitmeden önce kendilerini klütladığımız genç çiftler üç ayrı balayı programları olduğunu bunlardan ilkinin Montecarlo olduğunu 1 hafta kaldıktan sonra Bosna ya gidileceğini oradan da Lasvegas a bir haftalık seyehat edeceklerini belirttiler.

Bizlerde Deniz Radyo Televizyon ekibi olarak genç çiftlere bir ömür mutluluklar diliyoruz.