>

ANASAYFA
BiZ KiMiZ
HABER ARSiVi
BiZE YAZIN
CANLI DiNLE
TWiTTERDA BiZ
FACEBOOKTA BiZ

Günlük Burç Yorumu
   
   
Copyright © 1999 Radyo Deniz  "Bu site basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir."  Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.
> Kraliyet ailesine vergi muafiyetini tartışıyor
Hollanda meclisinden PvdA, SP, D66 ve Groen Links gibi partiler, yıllardır süregelen “vergi muafiyetine” bir son vermek...
Uğur Dündar
Tum Yazilari
Nazlı Ilıcak
Tum Yazilari
Taha Akyol
Tum Yazilari
Cüneyt Arcayürek
Tum Yazilari
CANLI iZLE

DENiZ RADYO TELEViZYON ViDEO HABER ARSiVi...
OYUN KOSESi
BUYUK EKRAN iZLEMEK iCiN TIKLAYIN
Weersverwachting
Rotterdam
Weeronline.nl - Meer weer in Rotterdamweeronline.nl Altijd jouw weer
> Den Haag belediyesi ‘tırtıllara’ karşı uyardı
Den Haag belediyesi, sahil yürüyüşüne çıkmak isteyenleri ‘browtail cinsi tırtıl’a karşı uayrıda bulundu. GGD Haaglanden’den...
Faslılardan, Wilders’e karikatürlü yanıt
Hollanda’da Müslümanlar, Hz. Muhammed konulu karikatür yarışmasındaki çalışmaları telvizyonda gösterecek Wilders’e karikatürle yanıt verecek.
HAmsterdam bisikletçiye 200 milyon
Amsterdam ve çevresindeki belediyeler, önümüdeki 10 yıl içinde bisiklet yolları, bisiklet parkı, bisikletçilerin yol güvenliği...
> CAMi UYE ALMADI
Hollanda da, Hollanda Diyanet Vakfina bagli Mevlana Cami`sine uye olmak isteyen ibrahim Emili isimli Vatandasa Red Cevabi Geldi.
Türkiye ve Fas kökenlilere "fişleme"
Amsterdam Belediyesi'nin, kentteki Türkiye ve Fas kökenli göçmenleri "davranış şekillerini belirlemek" amacıyla fişlediği belirtiliyor.
Mahkum çocukları sosyal izolasyon tehlikesi
Mahkum eşlerine ve çocuklarına destek sağlayan Exodus Vakfı, milletvekilleri için hazırladığı ‘eylem planı’nı bugün sundu.
> DO RE Mi SAZ VE SES ÇOCUK GURUBU KONSER
Hollanda nin taninmis Muzik adamlarindan Semih Arikan in Saz ve Ses Do Re Mi Cocuk grubu 1 yil icerisinde ogrendiklerini sergilediler.