>

ANASAYFA
BiZ KiMiZ
HABER ARSiVi
BiZE YAZIN
CANLI DiNLE
TWiTTERDA BiZ
FACEBOOKTA BiZ

Günlük Burç Yorumu
   
   
Copyright © 1999 Radyo Deniz  "Bu site basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur." 
   
   
> Hollanda Ekonomisi İkinci Çeyrekte Yüzde 0,5 Büyüdü
Merkezi İstatistik Bürosu (CBS), ülke ekonomisinin 2014'ün ikinci çeyreğinde bir önceki 3 aylık döneme oranla yüzde 0,5 büyüdüğünü...
> Türkiye kökenli Hollandalılara 'cihat' baskını
Hollanda'nın Lahey kentinde Suriye ve Irak'taki cihatçı gruplarla bağlantılı oldukları belirtilen Türkiye kökenli bir gruba operasyon yapıldı.
> Yurt Dışında Cumhurbaşkanı Seçimi Beklendigi gibi Olmadi
174 bin seçmen sayısıyla yurt dışındaki en büyük seçim bölgesi olan Rotterdam'da son oyu Rotterdam Başkonsolosu Togan Oral kullandı.
> Hollandalı Gurbetçi Kaza Yaptı
Hollanda'da yaşayan bir gurbetçinin kullandığı araç, kural hatası yapan bir sürücünün otomobili ile çarpıştı. Yaralanan gurbetçi hastaneye kaldırıldı.
> Çü'lü Öğrenciler, Hollanda'da Türkiye'yi Temsil Etti
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi Ana Bilim Dalı Lisans öğrencileri, Özge Takmaz ile Fırat Muk ve Sosyal Bilimler...
> Ukrayna'da Düşen Yolcu Uçağı
Kazada ölen Hollandalıların cenazelerinin ülkeye getirilmesine devam ediliyor Getirilen cenazelerden şimdiye kadar 2 kişinin kimliği belirlenebildi.
Uğur Dündar
Tum Yazilari
Nazlı Ilıcak
Tum Yazilari
Taha Akyol
Tum Yazilari
Cüneyt Arcayürek
Tum Yazilari
CANLI iZLE

Colin Kazım, Feyenoord Yolunda
Hollanda Birinci Futbol Ligi (Eredivisie) kulübü Feyenoord'un, Bursaspor'da forma giyen Colin Kazım-Richards'ı kiralayacağı iddia edildi.
"Haftaya Hollanda ile Bir Vize Kolaylığı Anlaşması İmzalayacağız"
İTO Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar, "Haftaya Hollanda ile bir vize kolaylığı anlaşması imzalayacağız, sadece 2 evrakla üyelerimiz uzun...
DENiZ RADYO TELEViZYON ViDEO HABER ARSiVi...
OYUN KOSESi